Toto je počítačový preklad. Kontaktujte nás pre podrobné informácie.

Ahoj a Vitaj!

English Naturally vznikla v roku 1999.

Naša kancelária je v Winchester, Anglicko, juhozápadne od Londýna (80 km - 1 hodina vlakom)

Ponúkame:

Generálne letné školy vo veku 11-20 rokov

Letné školy v Petersfielde (východne od Winchesteru) a Lymingtone (južne od Winchesteru, naproti ostrovu Wight) a samotné Winchester. Študenti majú ráno ráno a potom buď aktivity (mladší študenti) alebo pracovné skúsenosti (študenti vo veku 16 a viac rokov) v popoludňajších hodinách. K dispozícii je týždenné celodenné výlety do Londýna alebo iných zaujímavých miest. Ubytovanie je s priateľskými hostiteľskými rodinami. Všetky jedlá sú zahrnuté. Ponúkame nízkonákladové taxi transfery z Londýna Heathrow (LHR) a London Gatwick (LGW) cez víkendy. Náklady na každú cestu sú len 47 libier. Cena kurzu je na webovej stránke.

Ponúkame špeciálne nízke ceny pre študentov z Slovensko. Prosím kontaktuj nás.

Obchodná / profesionálna letná škola vo veku 16-20 rokov

Naša letná škola "Leaders Factory" v Winchesteru je určená pre ambicióznych študentov, ktorí sa zaujímajú o angličtinu na obchodné a profesionálne účely. Tiež pracujeme so študentmi individuálne prostredníctvom koučingu a mentoringu, aby sme im pomohli rozvinúť ich potenciál a učiteľov. Študenti majú hodiny ráno a potom pracovné skúsenosti v popoludňajších hodinách. K dispozícii je týždenné celodenné výlety do Londýna alebo iných zaujímavých miest. Ubytovanie je s priateľskými hostiteľskými rodinami. Všetky jedlá sú zahrnuté. Ponúkame nízkonákladové taxi transfery z Londýnskeho letiska Heathrow (LHR) a London Gatwick (LGW) na začiatku a na konci každého dvojtýždňového kurzu. Termíny a ceny sú na našej webovej stránke.

Ponúkame špeciálne nízke ceny pre študentov z Slovensko. Prosím kontaktuj nás.

Školský rok v zahraničí od 11 do 17 rokov

Príďte do Anglicka na obdobie (3 mesiace) alebo rok (10 mesiacov). Študovať na anglickej štátnej (verejnej) škole popri anglických študentoch. Úžasný zážitok! Ubytovanie je s priateľskými hostiteľskými rodinami. Všetky jedlá sú zahrnuté

Kurzy pre dospelých a dospelých

Super-intenzívne kurzy 1: 1 pre maximálne zlepšenie jazyka. Ubytovanie je s priateľskými hostiteľskými rodinami. Všetky jedlá sú zahrnuté.

Mini-pobyty pre školy

Školské výlety pre skupiny 25 a viac študentov, vrátane letiskových transferov, lekcií, ubytovania av prípade potreby výlety a iné aktivity

Make an enquiry

Enrol today

Contact us

English Naturally
Unit 19
City Business Centre
Winchester
Hampshire UK SO23 7TA

Tel: +44 (0)1962 859700

Email: [email protected]