To jest tłumaczenie komputerowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Cześć i witaj!

English Naturally powstał w 1999 roku.

Nasze biuro znajduje się w Winchester w Anglii, na południowy zachód od Londynu (80 km - 1 godz. Pociągiem)

Oferujemy:

Ogólne letnie szkoły dla dzieci w wieku od 11 do 20 lat

Letnie szkoły w Petersfield (na wschód od Winchester) i Lymington (na południe od Winchester, naprzeciwko Isle of Wight) i sama Winchester. Uczniowie mają lekcje rano, a następnie zajęcia (młodsi uczniowie) lub doświadczenie zawodowe (uczniowie w wieku 16+) w godzinach popołudniowych. Cotygodniowa całodniowa wycieczka do Londynu lub innych interesujących miejsc. Zakwaterowanie u przyjaznych rodzin goszczących. Wszystkie posiłki są wliczone. Oferujemy tanie transfery z Londyn Heathrow (LHR) i London Gatwick (LGW) w weekendy. Koszt każdej podróży to tylko 47 £. Cena kursu jest na stronie internetowej.

Oferujemy specjalne niskie ceny dla studentów z Polska. Proszę skontaktuj się z nami.

Szkoła zawodowa / letnia dla dzieci w wieku od 16 do 20 lat

Nasza letnia szkoła "Leaders Factory" w Winchester jest dla ambitnych studentów zainteresowanych językiem angielskim w celach biznesowych i zawodowych. Pracujemy również z osobą indywidualnie przez coaching i mentoring, aby pomóc im rozwinąć ich potencjał i umiejętności nauczyciela publicznego. Uczniowie uczą się rano, a potem po południu. Istnieje cotygodniowy, pełny dzienny wyjazd do Londynu lub innych ciekawych miejsc. Zakwaterowanie z przyjaznymi rodzinami goszczącymi. Wszystkie posiłki są wliczone w cenę. Oferujemy tanie przeloty taksówką z London Heathrow (LHR) i London Gatwick (LGW) na początku i końcu każdego 2-tygodniowego kursu. Daty i ceny są na naszej stronie internetowej.

Oferujemy specjalne niskie ceny dla studentów z Polska. Proszę skontaktuj się z nami.

Rok szkolny za granicą od 11 do 17 lat

Przyjedź do Anglii na okres (3 miesiące) lub rok (10 miesięcy). Studiuj w angielskiej szkole publicznej (publicznej) wraz z uczniami angielskiego. Niesamowite doświadczenie! Zakwaterowanie z przyjaznymi rodzinami goszczącymi. Wszystkie posiłki są wliczone w cenę

Kursy pełnego zanurzenia dla juniorów i dorosłych

Super intensywne, 1: 1 kursy dla maksymalnej poprawy języka. Zakwaterowanie z przyjaznymi rodzinami goszczącymi. Wszystkie posiłki są wliczone w cenę.

Mini-pobyt dla szkół

Wycieczki szkolne dla grup 25+ studentów, w tym transfery na lotnisko, lekcje, zakwaterowanie i, w razie potrzeby, wycieczki i inne zajęcia

Make an enquiry

Enrol today

Contact us

English Naturally
Unit 19
City Business Centre
Winchester
Hampshire UK SO23 7TA

Tel: +44 (0)1962 859700

Email: [email protected]