Tai kompiuterinis vertimas. Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos.

Labas ir sveiki atvykę!

English Naturally buvo įkurta 1999 metais.

Mūsų biuras yra Vinčesteryje, Anglijoje, į pietvakarius nuo Londono (80 kilometrų - 1 valanda traukiniu).

Mes siūlome:

Bendrosios vasaros mokyklos 11-20 m

Vasaros mokyklos Petersfieldas (į rytus nuo Vinčesteris) ir Lymingtonas (į pietus nuo Vinčesteris, priešais Vaito sala) ir pats Vinčesteris. Iš ryto studentai turi pamokas, po pietų - arba veiklą (jaunesni studentai), arba darbo patirtį (16 metų studentai). Yra savaitinė ekskursija po visą dieną į Londoną ar kitas lankytinas vietas. Apgyvendinimas yra draugiška priimančios šeimos. Visi patiekalai yra įtraukti. Savaitgaliais siūlome pigius taksi pervedimus iš Londono Heathrow (LHR) ir Londono Gatwicko (LGW). Kiekvienos kelionės kaina yra tik 47 svarų sterlingų. Kurso kaina yra svetainėje.

Mes siūlome specialias žemas kainas studentams iš Lietuva. Prašome susisiekti su mumis.

Verslo / profesinė vasaros mokykla nuo 16 iki 20 metų

Į "Leaders Factory" vasaros mokyklos Winchester yra skirta ambicingiems studentams, besidomintiems anglų kalba verslo ir profesiniais tikslais. Mes taip pat dirbame su mokiniais atskirai per instruktavimą ir mentorystę, kad padėtume jiems tobulinti savo potencialą ir mokytojus kalbėti viešai. Iš ryto studentai turi pamokas, po to - darbo patirtį po pietų. Yra savaitinė ekskursija po visą dieną į Londoną ar kitas lankytinas vietas. Apgyvendinimas yra draugiška priimančios šeimos. Visi patiekalai yra įtraukti. Kiekvieno 2 savaičių kurso pradžioje ir pabaigoje siūlome pigius taksi pervedimus iš Londono Heathrow (LHR) ir Londono Gatwicko (LGW). Datos ir kainos yra mūsų svetainėje.

Mes siūlome specialias žemas kainas studentams iš Lietuva. Prašome susisiekti su mumis.

Mokymosi metai užsienyje nuo 11 iki 17 metų

Atvyks į Angliją terminas (3 mėnesiai) arba metai (10 mėnesių). Studijuokite Anglijos valstybinėje (viešojoje) mokykloje kartu su anglų kalbos mokiniais. Nuostabi patirtis! Apgyvendinimas yra draugiška priimančios šeimos. Visi patiekalai yra įtraukti

Visą jaunimo ir suaugusiųjų kursai

Labai intensyvi, 1: 1 kursai, skirti maksimaliam kalbos gerinimui. Apgyvendinimas yra draugiška priimančios šeimos. Visi patiekalai yra įtraukti.

Mini lagaminai mokykloms

Mokyklinės kelionės 25+ studentų grupėms, įskaitant pervežimus iš oro uosto, pamokas, apgyvendinimą ir, jei reikia, ekskursijas ir kitą veiklą


Make an enquiry

Enrol today

Contact us

English Naturally
Unit 19
City Business Centre
Winchester
Hampshire UK SO23 7TA

Tel: +44 (0)1962 859700

Email: [email protected]