Šis ir datora tulkojums. Sazinieties ar mums, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Labdien, un laipni lūdzam!

English Naturally tika dibināta 1999 gadā.

Mūsu birojs atrodas Vinčesterā, Anglijā, uz dienvidrietumiem no Londonas (80 kilometri - 1 stunda ar vilcienu)

Mēs piedāvājam:

Vispārējās vasaras skolas vecumā no 11 līdz 20 gadiem

Vasaras skolas Petersfield (uz austrumiem no Vinčesteras) un Lymington (uz dienvidiem no Vinčesteras, pretī Isle of Wight) un pašu Vinčesteru. No rīta studentiem ir stundas, pēcpusdienās - vai nu aktivitātes (jaunāki studenti), vai darba pieredze (studenti vecumā līdz 16 gadiem). Ir nedēļas pilna diena ekskursijā uz Londonu vai citām apskates vietām. Izmitināšana ir ar draudzīgām mītnēm. Visas ēdienreizes ir iekļautas. Nedēļas nogalēs mēs piedāvājam lētus taksometru pārskaitījumus no London Heathrow (LHR) un London Gatwick (LGW). Katra brauciena izmaksas ir tikai £ 47. Kursa cena ir mājas lapā.

Mēs piedāvājam īpašas zemas cenas studentiem no Latvija. Lūdzu, sazinieties ar mums.

Biznesa / profesionālā vasaras skola vecumā no 16 līdz 20 gadiem

Mūsu Vinčesteras vasaras skola "Leaders Factory" ir paredzēta ambicioziem studentiem, kuri interesējas par angļu valodas lietojumu profesionāliem un profesionāliem mērķiem. Mēs arī sadarbojamies ar skolēniem individuāli, izmantojot apmācību un mentoringu, lai palīdzētu viņiem attīstīt viņu potenciālu un skolotāja publiskās runas prasmes. No rīta studentiem ir stundas, pēc tam pēcpusdienā ir darba pieredze. Ir nedēļas pilna diena ekskursijā uz Londonu vai citām apskates vietām. Izmitināšana ir ar draudzīgām mītnēm. Visas ēdienreizes ir iekļautas. Katra 2 nedēļu kursa sākumā un beigās mēs piedāvājam lētus taksometru pārskaitījumus no London Heathrow (LHR) un London Gatwick (LGW).Datumi un cenas ir mūsu mājas lapā.

Mēs piedāvājam īpašas zemas cenas studentiem no Latvija. Lūdzu, sazinieties ar mums.

Skolas gads ārvalstīs vecumā no 11-17 gadiem

Nāc uz Angliju uz termiņu (3 mēneši) vai gadu (10 mēneši). Studē Anglijas valsts (valsts) skolā līdzās angļu valodas skolēniem. Pārsteidzoša pieredze! Izmitināšana ir ar draudzīgām mītnēm. Visas ēdienreizes ir iekļautas

Pilna imersijas kursi junioriem un pieaugušajiem

Super intensīvi, 1: 1 kursi maksimālai valodas uzlabošanai. Izmitināšana ir ar draudzīgām mītnēm. Visas ēdienreizes ir iekļautas.

Mini-stacijas skolām

Skolēnu braucieni grupām no 25 + studentiem, ieskaitot lidostu pārvedumus, nodarbības, izmitināšanu un, ja nepieciešams, ekskursijas un citas aktivitātes

Make an enquiry

Enrol today

Contact us

English Naturally
Unit 19
City Business Centre
Winchester
Hampshire UK SO23 7TA

Tel: +44 (0)1962 859700

Email: [email protected]