Toto je počítačový překlad. Kontaktujte nás pro podrobnější informace.

Ahoj a vítejte!

English Naturally byla založena v roce 1999.

Naše kancelář je v Winchesteru v Anglii, jihozápadně od Londýna (80 km - 1 hodina vlakem)

Nabízíme:

Obecné letní školy ve věku 11-20 let

Letní školy v Petersfieldu (východně od Winchesteru) a Lymingtonu (jižně od Winchesteru, naproti ostrově Wight) a samotné Winchester. Studenti mají ráno ráno a pak odpoledne buď aktivity (mladší studenty) nebo pracovní zkušenosti (studenty ve věku 16+). Tam je týdenní celodenní exkurze do Londýna nebo jiných zajímavých míst. Ubytování je s přátelskými hostitelskými rodinami. Všechny jídlo jsou zahrnuty. Nabízíme levné taxi transfery z Londýna Heathrow (LHR) a London Gatwick (LGW) o víkendech. Náklady na každou cestu jsou jen 47 liber. Cena kurzu je na internetových stránkách.

Nabízíme speciální nízké ceny pro studenty z Česká republika. Prosím kontaktujte nás.

Obchodní / odborná letní škola pro děti od 16 do 20 let

Naše letní škola "Leaders Factory" ve Winchestru je určena ambiciózním studentům, kteří se zajímají o angličtinu pro obchodní i profesionální účely. Pracujeme také se studenty individuálně prostřednictvím koučování a mentoringu, abychom jim pomohli rozvinout své potenciální a učitelské veřejné mluvící schopnosti. Studenti mají dopolední hodiny a pak pracovní zkušenosti v odpoledních hodinách. Tam je týdenní celodenní exkurze do Londýna nebo jiných zajímavých míst. Ubytování je s přátelskými hostitelskými rodinami. Všechny jídlo jsou zahrnuty. Nabízíme levné taxi transfery z Londýna Heathrow (LHR) a London Gatwick (LGW) na začátku a na konci každého 2-týdenního kurzu. Termíny a ceny jsou uvedeny na našich webových stránkách.

Nabízíme speciální nízké ceny pro studenty z Česká republika. Prosím kontaktujte nás.

Školní rok v zahraničí ve věku 11-17 let

Přijďte do Anglie po dobu (3 měsíce) nebo rok (10 měsíců). Studovat na anglické státní (veřejné) škole vedle studentů angličtiny. Úžasný zážitek! Ubytování je s přátelskými hostitelskými rodinami. Všechny jídlo jsou zahrnuty

Kurzy pro dospělé i dospělé

Super-intenzivní kurzy 1: 1 pro maximální jazykové vylepšení. Ubytování je s přátelskými hostitelskými rodinami. Všechny jídlo jsou zahrnuty.

Mini-pobyty pro školy

Školní výlety pro skupiny 25 a více studentů, včetně transferů z letiště, lekcí, ubytování a v případě potřeby výlety a další aktivity

Make an enquiry

Enrol today

Contact us

English Naturally
Unit 19
City Business Centre
Winchester
Hampshire UK SO23 7TA

Tel: +44 (0)1962 859700

Email: [email protected]